Wróć

Subskrybuj informacje prasowe

Zarejestruj się w biurze prasowym, aby otrzymywać najnowsze informacje.

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji komunikacji z mediami przez firmę Innovation PR Małgorzata Dębska z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 89/43 i w imieniu jej klientów, a w szczególności na: otrzymywanie informacji i materiałów prasowych, zaproszeń na konferencje prasowe i wydarzenia dla prasy oraz opcjonalnie na kontakt telefoniczny, jeśli w formularzu podam numer telefonu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. Oświadczam, że mam świadomość przysługującego mi prawa wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania bądź usunięcia.

  Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji komunikacji z mediami, a w szczególności: otrzymywania informacji i materiałów prasowych, zaproszeń na konferencje i wydarzenia dla prasy oraz kontakt telefoniczny. Komunikacja z mediami jest prowadzona w imieniu firm klientów, za komunikację których odpowiada agencja Innovation PR Małgorzata Dębska. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania informacji objętych zgodą.

   

  Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 pkt. 1 lit. a RODO do czasu cofnięcia wyrażonej zgody lub wyrażenia sprzeciwu.

   

  Administratorem danych osobowych jest firma Innovation PR Małgorzata Dębska z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 89/43, adres e-mail: kontakt@innovationPR.pl lub tel. +48 662 150 880.

   

  Podstawa prawna:

  RODO - Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych

  UŚUDE – Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną, art. 10

  UPT – Prawo Telekomunikacyjne