Cash Lajf Balans

Wróć do wszystkich klientów
Startują konkursy w kampanii Cash Lajf Balans

Startują konkursy w kampanii Cash Lajf Balans

Interaktywne roboty, laptopy, tablety i wiele innych nagród czeka na uczestników konkursów organizowanych w ramach kampanii Cash Lajf Balans. Uczniowie mogą wziąć udział w zabawie indywidualnie lub grupowo. Nagrody przygotowane dla zwycięzców pomogą w codziennej nauce zarówno w domu, jak i w szkole.

Konkursy odbywają się w ramach kampanii edukacyjnej Cash Lajf Balans organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Zadania konkursowe publikowane są na oficjalnej stronie kampanii w każdy poniedziałek między 12 października a 2 listopada.

W ramach kampanii odbędzie się 8 konkursów: 4 dla osób indywidualnych oraz 4 dla grup zorganizowanych w szkole. Można wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów. Zadania konkursowe przygotowano tak, by pobudzić kreatywność młodzieży oraz zachęcić do wykorzystania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. 

Każdy konkurs ma temat przewodni:

  • Biznes XXI wieku
  • Zmonetyzuj swoje pasje
  • Dostępne wsparcie biznesowe
  • Co przed decyzją o starcie?

Prace konkursowe można zgłaszać po zalogowaniu się na stronie https://cashlajfbalans.pl/konkursy/. Tam też można oddawać głosy na wybrane prace konkursowe. Zwycięży projekt, który zbierze najwięcej głosów.

Prace konkursowe można dodawać przez 21 dni, od dnia wystartowania danego konkursu. Po upływie tego terminu rusza 7-dniowe głosowanie internetowe. Ostatni z konkursów zostanie rozstrzygnięty 3 grudnia.

Regulamin, zadania konkursowe i wszystkie szczegóły są dostępne na stronie www.cashlajfbalans.pl/konkursy/.

W pierwszym konkursie uczniowie indywidualnie walczą o tablet, smartwatch i czytnik e-book. Natomiast w zadaniu zespołowym do wygrania są roboty Photon oraz projektor wraz z ekranem.

Więcej informacji i materiały do pobrania znajdują się na stronie: www.cashlajfbalans.pl. Aktualności są publikowane również na profilach kampanii na Facebooku i Instagramie.