CT Poland

Wróć do wszystkich klientów
CT Poland poszerza ofertę o nowe programy turystyczne i kontynenty

CT Poland poszerza ofertę o nowe programy turystyczne i kontynenty

Biuro podróży CT Poland, specjalizujące się w wycieczkach po Azji uruchomiło w 2019 roku 5 nowych programów turystycznych. Nowością w ofercie są także kolejne ciekawe, nie tylko azjatyckie destynacje, ale także rejsy realizowane komfortowymi wycieczkowcami. Wdrożone propozycje to odpowiedź biura na nowe trendy podróżnicze wśród Klientów.

Jak wynika z obserwacji CT Poland, biura podróży już prawie z 20-letnią tradycją, z roku na rok rośnie grupa osób, które chcą w ramach jednego wyjazdu do Azji zwiedzić kilka krajów. Odpowiadając na te potrzeby, CT Poland zdecydowało się zaprojektować i uruchomić nowe trasy m.in.: „16-dniowe Indyjskie Himalaje”: Landakh i Kaszmir, 15-dniowa Sri Lanka i Złoty trójkąt, czyli rzadko oferowane przez polskich operatorów połączenie zwiedzania Indii Północnych i Sri Lanki. Wśród propozycji wdrożonych przez CT Poland w 2019 roku znalazła się również wycieczka do Nepalu „W cieniu Himalajów”. W ofercie zadebiutowała także 12-dniowa wycieczka na Tajwan połączona z wypoczynkiem na Okinawie i 19-dniowy program: Turkmenistan, Uzbekistan, Kirgistan i Kazachstan, stworzony z myślą o turystach, którzy chcą bliżej poznać wybrany fragment kontynentu azjatyckiego.

CT Poland zdecydowało się również rozszerzyć ofertę turystyczną biura o rejsy morskie, dlatego w katalogu na rok 2019 pojawiły się cztery trasy realizowane komfortowymi wycieczkowcami Princess Cruises i NCL. Dwie spośród nich to programy nieazjatyckie: Australia + Nowa Zelandia i Alaska. Jest to propozycja dla osób, które chcą nie tylko poznawać świat z perspektywy wody, ale także szukają alternatywy dla klasycznych wycieczek objazdowych, podczas których ciągłe zmiany miejsca pobytu mogą być dla nich męczące. Decydując się na skorzystanie z kilkunastodniowego rejsu komfortowym wycieczkowcem, nie muszą przemieszczać się z hotelu do hotelu, bo hotel podróżuje z nimi.

Nasze nowe programy turystyczne oraz poszerzenie oferty biura o rejsy morskie to odpowiedź na zmieniające się trendy podróżnicze i oczekiwania Klientów. Słuchając aktywnie potrzeb osób, które chcą za naszym pośrednictwem odkrywać świat korzystając z naszej wiedzy, orientalistycznego wykształcenia procentującego w azjatyckich destynacjach i kilkunastoletniego doświadczenia, cały czas rozwijamy naszą ofertę. Główną specjalizacją CT Poland są wciąż wyjazdy do Chin i innych krajów Azji, ale co roku wśród naszych propozycji turystycznych znajdują się nowe, ciekawe i odległe kierunki. Staramy się tworzyć nasze programy i trasy zarówno z myślą o osobach, które rozpoczynają dalekie podróże, jak również z myślą o koneserach azjatyckich i nieazjatyckich destynacji. – podsumowuje Ewa Gajewska, kierownik projektu i ekspert CT Poland.

CT Poland - biuro podróży stworzone w 2001 roku przez pasjonatów kierunków azjatyckich, posiadające najpełniejszą na polskim rynku ofertę zwiedzania Chin. Uznany na rynku specjalista w zakresie organizacji wyjazdów do krajów Azji, notowany w rankingach dziennika Rzeczpospolita. Przez lata działalności na rynku, biuro CT Poland postrzegane przez Klientów jako partner kameralnych, ale profesjonalnych wyjazdów podróżniczych, zorganizowało wyjazd do Chin dla ponad 12 tys. turystów. Wysoka jakość usług, bogaty program, różnorodne trasy zwiedzania kontynentu azjatyckiego, jak również nowe, dalekie destynacje to efekt pracy zespołu, który tworzą głównie specjaliści o wykształceniu orientalistycznym (w tym sinologicznym) i turystycznym. Pasja podróżnicza założycieli i pracowników biura CT Poland, kierunkowe wykształcenie oraz wiedza zdobyta w kilkunastoletniej praktyce, gwarantuje turystom, chcącym odkrywać świat doradztwo na najwyższym poziomie.