Fundacja Świętego Mikołaja

Wróć do wszystkich klientów
W sobotę Pies Marshall odwiedzi Miasteczko Wilanów

W sobotę Pies Marshall odwiedzi Miasteczko Wilanów

Już w najbliższą sobotę 27 sierpnia w miasteczku Wilanów odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Stypendiów św. Mikołaja. W godzinach 11:00-13:00 przed wejściem do biura agencji nieruchomości Topowi Agenci przy ul. Gieysztora 6. lok. U7 w Warszawie będzie można połączyć rodzinną zabawę ze wsparciem dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

Koniec wakacji i zbliżający się początek roku szkolnego to dobra okazja, aby pomyśleć o dzieciach znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, dlatego Topowi Agenci wraz z Fundacją Świętego Mikołaja organizują akcję charytatywną. Jej celem oprócz dobrej zabawy jest wsparcie szlachetnej inicjatywy. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w sobotę 27 sierpnia w godzinach 11:00-13:00 przed wejściem do biura agencji nieruchomości Topowi Agenci przy ul. Gieysztora 6. lok. U7 (wejście i wjazd od ul. Branickiego) odbędzie się kwesta do puszek. Zebrana podczas akcji kwota zostanie przekazana na ufundowanie stypendiów dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. Dzięki nim dzieci w potrzebie będą mogły otrzymać sportowe i artystyczne stypendia edukacyjne, które pozwolą zdolnym uczniom z niezamożnych domów na rozwój pasji i talentów.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie dobrej zabawy i wielu niespodzianek. Gościem specjalnym będzie bohater „Psiego Patrolu” – Pies Marshall, który także wspiera tę charytatywną akcję zorganizowaną na rzecz potrzebujących uczniów. Przybyłe na wydarzenie dzieci będą mogły sobie zrobić za darmo zdjęcie z psem Marshallem i wraz z rodzicami uczestniczyć w  przygotowanych grach i zabawach.


Dodatkowo Topowi Agenci przygotowują zbiórkę wszelkiego rodzaju przyborów szkolnych, ubrań, artykułów drogeryjnych, które będą przydatne dzieciom z warszawskich domów dziecka. Każda z przekazanych przez darczyńców rzeczy trafi do najbardziej potrzebujących uczniów.


Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę na akcję charytatywną i wsparcie szlachetnej inicjatywy, którą jest zbiórka funduszy na stypendia edukacyjne dla dzieci z niezamożnych rodzin w nowym roku szkolnym. Będzie można aktywnie i rodzinnie spędzić czas, skorzystać z przygotowanych atrakcji i dołożyć swoją cegiełkę na rzecz zdolnych dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. A poza tym, kto by nie chciał mieć zdjęcia z Marshallem? – mówi z uśmiechem Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja.

O Fundacji Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja działa od 2002 roku (www.mikolaj.org.pl). Wcześniej, od 1998 roku, istniała jako nieformalna grupa przyjaciół. Obecnie jej działalność skupia się na fundowaniu stypendiów dla zdolnych dzieci z niezamożnych rodzin (program „Stypendia św. Mikołaja”). Przez 18 lat funkcjonowania przeprowadziła blisko 40 kampanii społecznych, wspomagając ok. 8 tys. młodych ludzi. Wsparciem obejmowała m.in. rodzinne domy dziecka i samotne matki. Fundacja Świętego Mikołaja jest laureatem Europejskiej Nagrody Obywatelskiej 2011, nagrody Ubi Caritas 2008, TOTUS 2006 oraz Pro Publico Bono 2005. Otrzymała także wyróżnienie Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania w 2008 roku.

Więcej o Fundacji Świętego Mikołaja: www.mikolaj.org.pl

  • Izabela Stawicka
  • Fundacja Świętego Mikołaja
  • izabela.stawicka@mikolaj.org.pl
  • +48 607 713 321
  • Program pomocy dzieciom w Syrii i w Ukrainie, współpraca z firmami i darczyńcami