Prezentmarzeń

Wróć do wszystkich klientów
5 inspiracji na nietypową urodzinową niespodziankę dla dorosłej osoby

5 inspiracji na nietypową urodzinową niespodziankę dla dorosłej osoby

Wiele osób staje przed dylematem co podarować bliskiej osobie na urodziny. Tym bardziej, gdy chcemy, aby tak ważne wydarzenie było zaakcentowane jakąś nietypową niespodzianką, która pozwoli uciec od codziennej rutyny i puścić wodzę fantazji. Oto 5 pomysłów na urodzinową atrakcję, która możemy zaskoczyć bliską osobę.

Chęć wywołania wzruszenia i zachwytu na twarzy bliskiej nam osoby, jest dużą motywacją do wyszukania tych najbardziej interesujących i najfajniejszych pomysłów na celebrację urodzin. Zwykle dążymy do tego, by taki dzień jak najbardziej wyróżniał się na tle innych i był powodem do szczęścia, ale także przeżycia ciekawej przygody. Czym możemy zaskoczyć jubilata czy jubilatkę?

Lekcja gry w golfa na świeżym powietrzu

Gra w golfa to atrakcja, która może przypaść do gustu osobom kochającym rywalizację i wyzwania. Wydawać by się mogło, że jest to lekka forma rekreacji nie wymagająca od uczestników większego wysiłku. W rzeczywistości golf to sport, który wymaga od graczy sprawności fizycznej i całkowitego skupienia. Lekcja gry w golfa może być ciekawą atrakcją na urodziny dla dorosłych na świeżym powietrzu. W trakcie rozgrywki goście mogą rywalizować ze sobą i sprawdzić swoje umiejętności.

Escape Room – w świecie zagadek i łamigłówek

Przygoda w escape room to z pewnością upominek urodzinowy jakiego mało kto się spodziewa. Można wybrać się wraz z jubilatem czy jubilatka do pokoju zagadek w wybranym mieście lub skorzystać z takiej atrakcji na urodziny w domu w trybie online. To zdecydowanie inspiracja na prezent dla miłośników kreatywnego spędzania czasu i nietypowy pomysł na wspólne spędzenie urodzin. Różnorodność scenariuszy i poziomów trudności sprawia, że będzie to świetna rozrywka zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy przygodę w escape roomie mają już za sobą. W zależności od wybranego wariantu można wcielić się w rolę szpiega, badacza, odkrywcy lub innych postaci.

Skok ze spadochronem - urodziny z mocnym dreszczykiem emocji

Jest to inspiracja na urodzinową niespodziankę dla pasjonata czy pasjonatki sportów ekstremalnych. Skok ze spadochronem dostarcza niezapomnianych emocji i stwarza możliwość podziwiania okolicznych krajobrazów z niecodziennej perspektywy. Coraz częściej w ramach realizacji takiego prezentu można również zamówić możliwość udokumentowania skoku filmem. Taki film zazwyczaj zawiera przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie.

Wybór propozycji na nietypowe i kreatywne zorganizowanie czasu na urodzinach dla bliskiej osoby jest z roku na rok coraz większy. Wystarczy znać zainteresowania i preferowane formy aktywności jubilata czy jubilatki, aby przygotować oryginalną niespodziankę urodzinową – mówi Aleksandra Skrzyńska z serwisu Prezentmarzeń.

Kurs sushi w gronie najbliższych

Wspólne jedzenie posiłków niezwykle zbliża i często staje się głównym pretekstem do spotkań, może więc także posłużyć jako inspiracja urodzinowa. Jeśli zastanawiasz się, jakie atrakcje na urodziny dla dorosłych sprawdzą się w przypadku osób, które uwielbiają gotować, ciekawym wyborem może być na przykład rodzinny kurs sushi. To atrakcja polecana szczególnie osobom, które preferują celebrację ważnych wydarzeń w kameralnej atmosferze. W ramach realizacji takiej urodzinowej niespodzianki kulinarnej możemy mieć do swojej dyspozycji doświadczonego sushi mastera, który pokaże krok po kroku cały proces przygotowania i realizacji sushi. Wspólne przygotowywanie jedzenia pod okiem kulinarnego mistrza to ciekawa atrakcja na urodziny dla dorosłych umożliwiająca doskonałą zabawę, jak ciekawe doświadczenie dla najbliższych.

Bubble Football

To oryginalna forma rozrywki, która może być  zaskakującym pomysłem na prezent dla miłośnika piłki nożnej. Gra w Bubble Football realizowana jest na hali lub boisku w wybranej lokalizacji. W grze bierze udział 10 osób, które dzielą się na dwie drużyny. Gra inspirowana jest typową grą w piłkę nożną i panują w niej takie same zasady, jednak strój jaki zakładają uczestnicy mało ma wspólnego z "typowym footbolem". Każdy uczestnik zakłada na siebie dmuchana kulę i to w niej będzie rywalizował na boisku. Gracze mogą skakać, odbijać się, robić fikołki i salta, zderzać się z innymi i wszystko inne co tylko przyjdzie im do głowy. Bubble Football to nietuzinkowa atrakcja na urodziny, która może dać gościom mnóstwo zabawy.

Zaskakujące inspiracje i nietypowe atrakcje przygotowane na urodziny dla bliskiej osoby mogą wywołać wzruszenie i dużo radości. Pamiętajmy jednak, że liczy się przede wszystkim możliwość celebracji urodzin wśród najbliższych osób.