Prezentmarzeń

Wróć do wszystkich klientów
Jak oryginalnie uczcić rocznicę ślubu w Polsce?

Jak oryginalnie uczcić rocznicę ślubu w Polsce?

Rocznica ślubu, szczególnie jeśli jest okrągła, wymaga wyjątkowej oprawy, a co za tym idzie również nietuzinkowego upominku. To ważne wydarzenie dla całej rodziny, dlatego coraz częściej jej członkowie poszukują pomysłów na podarowanie jubilatom wyjątkowego prezentu, pozwalającego doświadczyć wspaniałych przeżyć. Podpowiadamy kilka propozycji niematerialnych upominków, które mają szanse na stworzenie wspaniałych wspomnień z rocznicy ślubu.

Lot balonem dla dwojga

To oryginalny i ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu, a jednocześnie niezapomniana przygoda, pełna nieopisanych wrażeń i emocji.  Balon sam w sobie jest najbardziej romantycznym ze wszystkich statków powietrznych, a jego ogromna konstrukcja ma w sobie coś majestatycznego, co każdego wprawia w niewysłowiony zachwyt. Brak napędu silnikowego daje możliwość rozkoszowania się szybowaniem w ciszy i spokoju, stwarzając w gondoli kameralną atmosferę. Ze względu na sprzyjające warunki, loty balonem realizowane są zwykle o wschodzie lub zachodzie słońca. Dzięki temu prezent dostarcza jeszcze więcej romantycznych uniesień i gwarantuje moc zapierających dech w piersiach widoków. Lot balonem dla dwojga z pewnością jest niespodzianką, która na długo zapisze się w pamięci obdarowanych.

Weekend w domku na wodzie

To także niestandardowy pomysł na oryginalny upominek na rocznicę ślubu. Weekend w domku na wodzie z biesiadowaniem na pływającym tarasie, panoramiczne szyby i malowniczy widok na jezioro tworzą idealne warunki do odpoczynku i romantycznych chwil. Każdy domek posiada również wyposażony w kominek salon, w którym będzie można ogrzać się w chłodne wieczory i spędzić miło czas przy lampce wina. Śniadania i obiadokolacje dostarczane są przez obsługę bezpośrednio do domku, co dodatkowo zapewni obdarowanym pełen komfort wypoczynku. Weekend w domku na wodzie to szansa dla jubilatów na kameralne i romantyczne spędzenie czasu  w otoczeniu pięknych widoków.

Wycieczka szlakiem gotyckich zamków

Rocznica ślubu może być także pretekstem do oryginalnej wycieczki po Polsce, szczególnie jeśli obdarowani są miłośnikami historii, podróży i architektury. Podczas wycieczki będą mogli zwiedzić i poczuć atmosferę najpiękniejszych gotyckich zamków, odwiedzając Grunwald, Malbork, Gniew i Nidzicę. Upominek w formie wycieczki szlakiem gotyckich zamków, zawierający nocleg w zamku, wyżywienie, a także opiekę pilota i przewodnika to niestandardowy pomysł na uczczenie rocznicy ślubu. Taką niespodziankę warto podarować parze, która lubi aktywnie spędzać czas, a zwiedzanie to dla nich atrakcyjny sposób na wspólny wypoczynek.

Romantyczny lot awionetką

Nic tak nie zbliża jak wspólnie przeżywane emocje, dlatego warto z okazji rocznicy ślubu podarować bliskim osobom niezapomnianą, podniebną przygodę. Jeśli nasi jubilaci nie boją się latać samolotem i są gotowi na zastrzyk adrenaliny, to z pewnością romantyczny lot awionetką dostarczy im zapierających dech w piersiach widoków. Wspomnienia z takiej przygody w chmurach, zafundowanej na rocznicę ślubu, z pewnością na długo zapiszą się w pamięci jubilatów.

Wybierając upominek na rocznicę ślubu, ważne, aby kierować się upodobaniami osób, które chcemy obdarować i miło zaskoczyć. Należy odpowiednio dostosować poziom aktywności atrakcji do wieku, zdrowia i fizycznych możliwości jubilatów. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że atrakcja, którą wybierzemy sprawi obdarowanym prawdziwą radość i pozostawi po sobie piękne wspomnienia na kolejne, wspólne lata. – podpowiada Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.