Prezentmarzeń

Wróć do wszystkich klientów

Prezentmarzeń otworzył pierwszy sklep stacjonarny we Wrocławiu

Prezentmarzeń otworzył we Wrocławiu pierwszy sklep stacjonarny. Pionierska inwestycja buduje nową sieć sprzedaży, która rozwija sukces marki i szybką ekspansję na terenie Polski.

Nowa forma sprzedaży to inwestycja, która wprowadza przełomowe zmiany w kontekście rozwoju marki. Oprócz rozwijania sukcesywnie nowych niestandardowych form rozrywki do swojej oferty, Prezentmarzeń chce również edukować potencjalnych Klientów, zarówno tych indywidualnych jak i biznesowych, w zakresie dostarczania prezentów. Firmie zależy, aby pokazać, że upominki to nie tylko rzeczy materialne, ale również przeżycia, które mogą spełniać marzenia.

Zdecydowaliśmy się na nowe przedsięwzięcie zgodnie ze strategią rozwoju firmy i konceptem planów sprzedażowych na kolejne lata. Chcemy budować silną relację z Klientami i dbać o jakość usług. Mamy zamiar dostarczać naszym Klientom jak najwięcej możliwości spełniania swoich marzeń. Sklep stacjonarny we Wrocławiu to lokal, w którym znajduje się ponad 2700 prezentów w formie przeżyć, wśród których znajdują się zarówno tak ekstremalne atrakcje jak skok ze spadochronem czy jazda Monster Truckiem, jak i warsztaty edukacyjne dla dzieci czy prezenty z segmentu relaks. Wszystkie propozycje wiążą się z niezapomnianymi emocjami i wrażeniami, a przy tym zapewniają całą masę dobrej zabawy.  – mówi Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Marka zadbała o to, aby nowe miejsce nie było tylko lokalem, ale przestrzenią, w której podczas zakupów istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnej porady wyspecjalizowanych konsultantów, którzy pomogą dobrać odpowiedni upominek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy. Zazwyczaj są to osoby bardzo zaangażowane, które potrafią zbudować otwartość i bezpośredni kontakt, tak aby najlepiej doradzić Klientom.

Tworząc serwis, założeniem było spełnianie marzeń i oferowanie niestandardowych prezentów wywołujących radość i uśmiech na twarzach bliskich. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dynamiczny rozwój sieci punktów stacjonarnych zarówno w postaci wysp jak i przyszłościowo sklepów stacjonarnych oferuje dostępność na terenie całego kraju i pozwala jak największej ilości osób spełniać marzenia swoje i bliskich. - dodaje Grzegorz Rożalski.

Serwis rozwija się bardzo dynamicznie. W planach ma stałe poszerzanie oferty o kolejne punkty stacjonarne w nowych lokalizacjach.

Sklep stacjonarny we Wrocławiu powstał w nowo otwartej galerii CH Wroclavia. Znajduje się na poziomie 0, tuż obok Plus oraz Cyfrowy Polsat. Wejście do sklepu jest możliwe od ulicy Suchej.

Obecnie vouchery na upominki w formie przeżyć sygnowane przez Prezentmarzeń można kupić w wyspach handlowych na terenie całej Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Toruniu czy Poznaniu.