Prezentmarzeń

Wróć do wszystkich klientów
Czego nie zapomni Twój facet po Dniu Chłopaka?

Czego nie zapomni Twój facet po Dniu Chłopaka?

Dzień chłopaka to nieoficjalne święto, jednak większość dziewczyn chce docenić swojego faceta podarowując mu upominek lub celebrując ten dzień. Zazwyczaj chłopcy otrzymują bokserki, kubki lub inne męskie gadżety, które niekoniecznie wpisują się w ich męskie zainteresowania. Co tak naprawdę chcieliby otrzymać?

W Dniu Chłopaka, możemy podejść do tematu w mniej konwencjonalny sposób i podarować bliskiej osobie trochę emocji. Jak na kobiety przystało możemy zagwarantować chłopcom wrażenia, których na długo nie zapomną. Oto kilka propozycji, które mogą uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym: 

Daj mu się wyszumieć

Stresująca praca, ciągły brak wolnego czasu oraz zmęczenie i życie w  pośpiechu sprawiają, iż nasi mężczyźni stają się coraz bardziej zirytowani. Możemy pomóc naszym Panom wyładować stres i napięcie, podarowując im wizytę w pokoju furii. To nowe miejsce, na mapie rozrywek, w którym można odbyć 30 minutową „niestandardową sesję terapeutyczną” przy użyciu kija baseballowego, łomu lub młotka i zdemolować, bez żadnych konsekwencji, wyposażenie pokoju. Swój gniew i stres przekłada się na siłę, z która niszczy się meble, sprzęt RTV oraz przedmioty codziennego użytku znajdujące się w pomieszczeniu. Pokój furii pozwala pozbyć się złej energii i napięcia. Po takiej wizycie Panowie na pewno będą bardziej zrelaksowani.

Podnieś mu ciśnienie

Jeśli chłopak lubi dawkę silnych emocji, można podarować mu jeden ze sportów ekstremalnych w powietrzu, jak na przykład skoki ze spadochronem czy skok na bungee, który  dostarczy dużą dawkę adrenaliny. Uruchomi w  organizmie szereg reakcji fizjologicznych. Wybuchy gorąca na całym ciele, rozszerzone źrenice, szybsze bicie serca. W ułamku sekundy facet odczuje ciarki i napięcie mięśni. Zwiększy się wydzielanie w organizmie norepinefryny i epinefryny, czyli substancji chemicznych odpowiedzialnych za przeżywanie stanu euforii. Po takiej atrakcji, kiedy emocje już opadną chłopak odczuje stan naprawdę pozytywnego zadowolenia.

Zapewnij ostrą jazdę

Na lądzie, zwłaszcza wśród panów, ogromne emocje budzi jazda off road. Jazda terenowym autem po nieutwardzonych drogach, błotnistym lub piaszczystym terenie, pokonywanie licznych spadków i wzniesień, to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji. Mężczyźni coraz częściej próbują też swoich sił za kierownicą rajdowych aut i super szybkich bolidów. Jazda potężnej mocy rajdówką czy samochodem wyścigowym z turbodoładowanym silnikiem to przede wszystkim możliwość poczucia się chociaż przez chwilę, jak prawdziwy zawodnik sportu motorowego.

Zagwarantuj używki

Nieco inną, ciekawą formą prezentu dla chłopaka, który w wolnych chwilach ceni nieco bardziej stonowane formy relaksu, może być zaproszenie na degustację whisky, w trakcie której można również dowiedzieć się o specyfice tego trunku. Fanom innego popularnego, złocistego płynu można zaproponować kurs degustacji piwa. Bardziej zainteresowanych sztuką tworzenia trunków można podarować kurs barmański, dzięki któremu będą mogli zgłębić arkana tworzenia różnych połączeń alkoholi, co wbrew pozorom nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Przed wydarzeniami takimi jak na przykład Dzień Chłopaka bardzo popularne stają się typowo męskie rozrywki – między innymi różnego rodzaju ekstremalne sporty. Sporym powodzeniem cieszą się również wszelkie degustacje – mówi Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń. Taki prezent na pewno nie zostanie odstawiony na półkę, a ze względu na to, że wiąże się z intensywnymi emocjami, zostanie zapamiętany na długo – dodaje.

Pozwól odfrunąć

Walka z grawitacją to nie lada wyzwanie, lot w tunelu aerodynamicznym pozwala doznać emocji porównywalnych z tymi, które towarzyszą skoczkom spadochronowym podczas 50 - sekundowego swobodnego spadania. Dwie minuty latania porównywalne jest z godzinnym treningiem na siłowni. Latanie w tunelu to zupełnie nowe wyzwanie, dynamiczne środowisko wymagające precyzji ruchu, koordynacji ciała oraz wytrzymałości, takie doznanie powinno zadowolić każdego twardziela.

Ekstremalne przeżycia wiążą się z wydzielaniem w organizmie dużych ilości adrenaliny. Taki zastrzyk energii i doznania nowych, mocnych wrażeń na pewno pozostaną w pamięci chłopaka na długo i pozwolą na dobre samopoczucie na wiele kolejnych, wspólnych dni.