Inni Klienci

Wróć do wszystkich klientów
Spotkaj siatkarzy, przybij szczęśliwą piątkę i wesprzyj SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Spotkaj siatkarzy, przybij szczęśliwą piątkę i wesprzyj SOS Wioski Dziecięce w Polsce

W ostatnim czasie sportowe emocje sięgają zenitu. Polscy siatkarze zostali ponownymi Mistrzami Świata, a przed nami już kolejne niezwykłe wydarzenie. W dniach 26 listopada – 2 grudnia zostaną rozegrane Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Bilety na wszystkie mecze można zakupić na stronie eBilet.pl. Złotówka od każdej wejściówki zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

W tym roku gospodarzem imprezy została Częstochowa, zaś faza grupowa zostanie rozegrana w Rzeszowie i Radomiu. Mecze półfinału oraz finał odbędą się u gospodarzy w Hali Sportowej Częstochowa. Dobroczynne wejściówki na wszystkie etapy Mistrzostw można nabyć na stronie eBilet.pl 

Jesteśmy wdzięczni za tak ogromne wsparcie. Dzięki każdej złotówce jesteśmy w stanie kontynuować działania na rzecz naszych małych podopiecznych. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na organizację domowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Trzeba podkreślić, że święta spędzane w Wioskach SOS są dla naszych dzieciaków często pierwszymi prawdziwymi i spokojnymi świętami. Tym bardziej cieszymy się, że przy okazji takich wydarzeń jak Klubowe Mistrzostwa Świata wspólnymi siłami możemy zrobić wiele dobrego – mówi Barbara Rajkowska, dyrektor krajowy Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Spotkaj Mistrzów Świata

W trakcie finału na miłośników siatkówki czeka również ekskluzywny konkurs. Posiadacze wybranych wejściówek będą mieli niepowtarzalną szansę, aby spotkać się z Mistrzami Świata i przybić szczęśliwą piątkę. Co więcej, fala sportowych emocji nie ominie również podopiecznych Stowarzyszenia – dzięki partnerom wydarzenia blisko 60 dzieci spotka się z siatkarzami oraz obejrzy finałowy mecz prosto z trybun. 

Wsparcie podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce to dla nas wielki zaszczyt. Jesteśmy świadomi, że potrzeby tych dzieci są naprawdę duże. Mamy więc nadzieję, że dzięki przekazanej darowiźnie Święta Bożego Narodzenia dla tych dzieciaków będą magiczne i niezapomniane. Cieszy nas również fakt, że na trybunach będziemy mieć tak wspaniałych młodych kibiców. Mamy nadzieję, że ich udział w tej wyjątkowej imprezie stworzy w ich sercach specjalne miejsce dla piłki siatkowej -  mówi Tomasz Cieślik, President of the Board w Professional Sports Event.

W turnieju zobaczymy 8 najlepszych drużyn świata. W imprezie wystąpią dwa polskie kluby: PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów.