Inni Klienci

Wróć do wszystkich klientów

Natalia Styczeń w Sputnik Studio

Do zespołu produkcyjnego Sputnik Studio dołączyła we wrześniu br. Natalia Styczeń, obejmując stanowisko kierownika produkcji.

Natalia w Sputnik Studio, domu produkcyjnym założonym i kierowanym przez Magdalenę Czmudę, będzie odpowiedzialna za realizację bieżących projektów. Do jej obowiązków będzie należało m.in.:koordynowanie pracy ekip zdjęciowych, organizacja produkcji reklamowych, nadzór nad realizacją materiałów.

Swoją karierę w branży rozpoczęła w domu produkcyjnym Grape Film. Docenia, iż każdy projekt i plan zdjęciowy przynosi nowe doświadczenia i wyzwania. Posiada 4 letnie doświadczenie na rynku reklamowym i telewizyjnym. Realizowała projekty m.in. dla takich marek i firm jak: Orange, Oshee, Electrolux, BGŻ, Grupa Adamed, TVN Meteo Active.

***

Sputnik Studio jest domem produkcyjnym, którego głównym obszarem działalności jest produkcja reklamowa. Zgrany zespół, stworzony przez Magdalenę Czmudę, założycielkę Sputnik Studio, realizuje produkcje wideo na potrzeby kampanii ATL oraz Internetu. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają realizować projekty na najwyższym poziomie, wyróżniające się oryginalnością i wyjątkową kreacją. Dom produkcyjny z sukcesem od 7 lat wspiera działania agencji i Klientów bezpośrednich. Współpracując z renomowanymi reżyserami Sputnik Studio zdobywa za swoje produkcje prestiżowe nagrody i wyróżnienia.