Inni Klienci

Wróć do wszystkich klientów

Aleksandra Ziemba młodszym producentem w Sputnik Studio

Aleksandra Ziemba od 2 lat pracuje w domu produkcyjnym Sputnik Studio, założonym przez Magdalenę Czmudę, która zadebiutowała w 2005 roku w angielskim oddziale Ogilvy Action.

Aleksandra Ziemba w Sputnik Studio dotychczas pełniła funkcję głównego kierownika produkcji. Była odpowiedzialna za prowadzenie projektów i koordynowanie pracy ekip zdjęciowych.

Na stanowisko młodszego producenta awansowała z końcem czerwca 2017. Do jej obowiązków w nowej roli będzie należało nadzorowanie pracy kierowników produkcji, rozwijanie relacji z kluczowymi klientami, jak również pozyskiwanie nowych.

Polski rynek produkcji realizowanych na potrzeby telewizji i Internetu rośnie dynamicznie. My rozwijamy się wraz z nim, budując i inwestując w zespół ludzi, którzy potrafią sprostać ambitnym wyzwaniom, pracować pod presją czasu i nawiązywać długofalowe relacje z partnerami i klientami -  komentuje Magdalena Czmuda z domu produkcyjnego Sputnik Studio.

Aleksandra Ziemba bierze udział w większości najważniejszych projektów realizowanych przez Sputnik Studio. W ciągu 2 lat pracy w Sputnik Studio pod kierownictwem Magdaleny Czmudy uczestniczyła w realizacji produkcji m.in. dla: H&M, Mastercard, Hasco-Lek, Agora, Gazeta.pl, Orange, T-Mobile, Cheetos, PepsiCo, Lays, Danio, Danone Activia, PZU, Dr Irena Eris, Oriflame, Lirene, Douglas, Maspex.

***

Sputnik Studio jest domem produkcyjnym, którego głównym obszarem działalności jest produkcja reklamowa. Zgrany zespół, stworzony przez Magdalenę Czmudę, założycielkę Sputnik Studio, realizuje produkcje wideo na potrzeby kampanii ATL oraz Internetu. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają realizować projekty na najwyższym poziomie, wyróżniające się oryginalnością i wyjątkową kreacją. Dom produkcyjny z sukcesem od 7 lat wspiera działania agencji i Klientów bezpośrednich. Współpracując z renomowanymi reżyserami Sputnik Studio zdobywa za swoje produkcje prestiżowe nagrody i wyróżnienia.