Sputnik Studio

Wróć do wszystkich klientów

Aleksandra Ziemba Młodszym Producentem w Sputnik Studio

Aleksandra Ziemba od 2 lat pracuje w domu produkcyjnym Sputnik Studio, założonym przez Magdalenę Czmudę, która zadebiutowała w 2005 roku w angielskim oddziale Ogilvy Action.

Aleksandra Ziemba w Sputnik Studio dotychczas pełniła funkcję Głównego Kierownika Produkcji. Była odpowiedzialna za prowadzenie projektów i koordynowanie pracy ekip zdjęciowych.

Na stanowisko Młodszego Producenta awansowała z końcem czerwca 2017. Do jej obowiązków w nowej roli będzie należało nadzorowanie pracy Kierowników Produkcji, rozwijanie relacji z kluczowymi klientami, jak również pozyskiwanie nowych.

Polski rynek produkcji realizowanych na potrzeby telewizji i Internetu rośnie dynamicznie. My rozwijamy się wraz z nim, budując i inwestując w zespół ludzi, którzy potrafią sprostać ambitnym wyzwaniom, pracować pod presją czasu i nawiązywać długofalowe relacje z partnerami i klientami -  komentuje Magdalena Czmuda z domu produkcyjnego Sputnik Studio.

Aleksandra Ziemba bierze udział w większości najważniejszych projektów realizowanych przez Sputnik Studio. W ciągu 2 lat pracy w Sputnik Studio pod kierownictwem Magdaleny Czmudy uczestniczyła w realizacji produkcji m.in. dla: H&M, Mastercard, Hasco-Lek, Agora, Gazeta.pl, Orange, T-Mobile, Cheetos, PepsiCo, Lays, Danio, Danone Activia, PZU, Dr Irena Eris, Oriflame, Lirene, Douglas, Maspex.

***

Sputnik Studio jest domem produkcyjnym, którego głównym obszarem działalności jest produkcja reklamowa i filmowa. Zgrany zespół stworzony przez Magdalenę Czmudę, założycielkę Sputnik Studio realizuje produkcje wideo na potrzeby kampanii ATL, BTL oraz Internetu. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają realizować projekty na najwyższym poziomie wyróżniające się oryginalnością i wyjątkową kreacją. Dom produkcyjny z sukcesem od 7 lat wspiera działania agencji i klientów bezpośrednich. Współpracując z renomowanymi reżyserami Sputnik Studio zdobywa za swoje produkcje prestiżowe nagrody i wyróżnienia.