Prezentmarzeń

Wróć do wszystkich klientów

Czy Polacy dają się nabić w butelkę z okazji Prima Aprilis?

Obchodzony w wielu krajach dzień psikusów, w którym można celowo wprowadzać w błąd, zachowując jednak zdrowy rozsądek wykorzystują również marki, zamieszczając na portalach informacyjnych nieprawdziwe informacje. 1 kwietnia serwis PrezentMarzeń rozpoczyna akcję „100% zwrotu”, aby sprawdzić czujność Polaków.

Tylko 1 kwietnia w sklepie internetowym prezentmarzen.com można skorzystać z niecodziennej promocji, jaką jest 100 % zwrotu. Na czym to polega? Wystarczy wybrać dowolny produkt z 2200 możliwości. Przy zakupie wprowadzić kod „100procent”, zapłacić przy pomocy systemu PayU i odebrać giftcard odpowiadający wydanej wcześniej kwocie, ale nie wyższy niż 500 zł. Promocja obowiązuje tylko w dniu 1 kwietnia (sobota) i tylko na stronie Internetowej prezentmarzen.com.

Dawniej dzień 1 kwietnia poświęcano jedynie opowiadaniu zmyślonych historii, robieniu dowcipów i śmianiu się z naiwnych ludzi. Obecnie obchodzimy ten dzień w sposób bardzo radosny organizując również niestandardowe niespodzianki. Niewykluczone jest, że marki przekazują również prawdziwe informacje. Zatem akcja serwisu PrezentMarzeń to prawda czy fałsz?