Prezentmarzeń

Wróć do wszystkich klientów

Niezapomniane przeżycia do podarowania w Toruniu

Prezenty w formie przeżyć są coraz bardziej popularne w Polsce. Przejażdżka ferrari, lot w tunelu aerodynamicznym, wizyta w Escape Room – to niestandardowe atrakcje, które możemy podarować bliskiej osobie z okazji urodzin, Walentynek czy rocznicy ślubu. W przygotowaniu takich atrakcji wyręczają nas profesjonalne serwisy oferujące tysiące propozycji na niestandardowe upominki. Jeden z nich startuje 14 lutego br. w Toruniu otwierając w Galerii Handlowej Plaza stacjonarny punkt, gdzie można będzie skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych konsultantów.

Ekstremalne, niestandardowe, przyjemne doznania to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podarunków otrzymywanych od lat. Jak wynika z sondy serwisu Prezentmarzeń, ponad 37% respondentów uważa, że prezenty w formie emocji to dobry pomysł, a 28% postrzega je jako szansę na podarowanie bliskiej osobie niezapomnianych wrażeń. Z kolei 24 % sponad 4000 zapytanych osób deklaruje, iż chętnie podarowałoby taki upominek, aby oryginalnie zaskoczyć bliskich.

 W dzisiejszych czasach sposób życia przekłada się na nasze oczekiwania względem otrzymywanych prezentów – oprócz tradycyjnych upominków doceniamy prezenty pozwalające nam doświadczyć czegoś nowego, wyzwalające emocje czy adrenalinę. W zależności od pomysłu na upominek i zainteresowań, możemy dostarczyć obdarowanej osobie mocnych wrażeń za kierownicą, w powietrzu, w wodzie lub w bardziej kreatywnej formie podarowując jej na przykład lekcję tańca, kurs fotografii czy sesję zdjęciową. – komentuje Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Chęć podarowania upominku, który na długo pozostanie w pamięci to główny powód, dla którego szukamy oryginalnych pomysłów na prezenty. Pomoc w wyborze takiego niestandardowego upominku i jego realizacji oferuje mieszkańcom Torunia i okolic serwis Prezentmarzeń otwierając stacjonarny punkt w Walentynki br. w Galerii Handlowej Plaza.

*W materiale prasowym wykorzystano fragment badania serwisu Prezentmarzeń "Jak współczesne technologie zmieniają zwyczaje świąteczne Polaków" zrealizowanej na próbie 4162 respondentów.